Verilen Siparişlerin iade , iptal ve değişim talebi 

Kısmi İade.

İade etmek yada değiştirmek istediğiniz kısmi ürünü bizi arayarak iade işleminiz hakkında detay belirterek bize bildirmeniz ve sonrasında kargo koşullarına uygun olarak orjinal ambalajı ile Bahariye Caddesi Akarsu Sokak No:4 İkitelli İstanbul Türkiye adresine göndermeniz yeterli olacaktır.Kısmi iadelerde kargo ücreti iade edilmez.Ayrıca iade edilen ürün/ürünlerin toplam bedeli, ilgili siparişin toplam tutarından düşüldüğünde, kalan meblağ KARGO ÜCRETSİZ olan 75 TL altında kaldığında ; iade tutarından kargo ücreti düşülerek , kalan meblağ iade edilir.

İptal edilen sipariş iadesi.

İade süreci tamamlandıktan sonra kredi kartı ile ödeme yapıldıysa iadeniz 3 iş günü içerisinde ilgili bankaya bildirilir.İade ödeme tek çekim yada taksitli olarak yapıldıysa banka prosedürüne göre sonuçlanır. Diğer ödeme kanallarını kullandıysanız iptal işleminden 3 iş günü sonrasında meblağ hesabınıza iade edilir.

Ürün Değişimi 

Satın aldığınız ürünü 10 gün içerisinde kargo ücreti ödemeksizin değiştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri hesabım bölümünden iade talepleri sekmesinden yeni talep oluşturarak yapabilirsiniz.Değişim yapılmak istenilen ürün/ürünler mutlak suretle anlaşmalı olduğumuz kargoya , kargo koşullarına uygun ve orjinal paketiyle teslim edilmelidir.Aksi durumlarda Tailpetz Evcil Hayvan Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. kargo ücreti ödemekle yükümlü değildir.

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA AÇIK RIZA FORMU

Tailpetz Evcil Hayvan Ürünleri sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.tarafından hazırlanan Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme/Aydınlatma metnini  okuduğumu ve anladığımı,

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma/Bilgilendirme metninde detaylı olarak yer alan kişisel verilerimin işlenme amaçları,aktarıldığı kurum,kuruluş, şirket , toplanma yöntemleri ve hukuki sebeplerini ,kişisel verilerimin korunmasına yönelik haklarım,veri güvenliği ve başvuru hakkıma dair bilgilendirildiğimi bildiririm.

Kişisel verilerimin ,sözleşmenin ifası ,kanunda açıkça öngörülmesi,Tailpetz’in hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma/Bilgilendirme metninde belirtilen hususlara uygun olarak muhafaza edilmesi,işlenmesi,toplanması ve aktarılmasına açık rızam olup kabul ediyorum.

Main Menu

×

Merhaba!

Bizimle WhatsApp üzerinden yazışabilir yada email yollayabilirsiniz. info@tailpetz.com

× Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?